Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

  Увага: діти !

  Частка
  avatar
  Іра
  Гість
  Гість

  К-ть повідомлень : 1
  Репутація : 0
  Реєстрація : 18.06.2012

  Увага: діти !

  Створювати по Іра на тему Пн Черв 18, 2012 7:01 am

  Я , Ірина Жигунова - засновник та голова правління благодійного фонду "Вікно життя" відомого по реалізації однойменного проекту в м. Тернополі та ще декількох цікавих для громади справам. Звертаюсь до форуму, як до свідомої, активної, небайдужої частини громадян.

  Так, як спрямування роботи благодійного фонду передбачає відвідування пологового будинку, то в процесі виявилось, що відділенню багато чого бракує і розраховувати на державне фінансування в повному обсязі та найближчим часом не доводиться. Якщо на єврозручності та комфорт можна ще почекати, то відсутність діагностичної апаратури дається взнаки вже зараз і щодня. Так виявилось, що у денному стаціонарі ЖК відсутній кардіотокограф ( апарат, який фіксує і записує серцебиття дитини в утробі матері, що дає можливість діагностувати ряд відхилень в розвитку та прийняти відповідні міри) , до цього часу лікар використовує дерев"яну трубочку.

  Керівництво лікарні звернулось до БФ "Вікно життя" з проханням посприяти придбанню кардіотокографа. Ціна апарата 20 тис. грн. разом з доставкою, наладкою, інструктажем та розхідними матеріалами. Діагностика для вагітних буде безкоштовною.

  На "хазяйстві" фонду зараз є 200 грн. та дві благодійні скриньки, та все ж ми оптимісти і беремось за цю справу, адже можливо діти - це єдина причина через яку небо ще не знищило Землю.
  Збір планується проводити в декілька способів:
  1. докупити і розмістити благодійні скриньки ( чекаю на ваші поради де можна, сільпо, барвінок не дозволяють вже розміщати в них) можливо знайдуться добровольці у вільний час позбирати кошти мобільно.
  2. звернення з проханням про допомогу до місцевих успішних підприємців (також потрібна порада до кого)
  3. Звернення до відомих людей уродженців Тернопілля ( аналогічно).
  4. Ну і посильні внески пересічних громадян.

  Пропозиції щодо розміщення благодійних скриньок чи збору коштів за допомогою волонтерів можна надіслати за номером 097-384-96-02. Благодійні кошти можна переказати на рахунок у банку: код ЄДРПОУ 36651250, р/р 26001060504263, в ТФ “Приват Банк”, МФО 338783

   Cьогодні: Ср Груд 12, 2018 12:08 am