Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

  НА ВАРТІ МРАКОБІССЯ І НЕНАВІСТІ

  Частка
  avatar
  rodomir
  Гість
  Гість

  К-ть повідомлень : 8
  Репутація : 0
  Реєстрація : 28.01.2012
  Звідки : Тернопіль

  НА ВАРТІ МРАКОБІССЯ І НЕНАВІСТІ

  Створювати по rodomir на тему Нд Черв 24, 2012 1:24 pm

  Вчора колупаючись у підвалі будинку, наштовхнувся у темному закутку загального його проходу на кипу журналів «Вартова Башта». З кольорової обкладинки, скрізь шар сірої пилюки, до мене рекламно шкірились адепти розповсюдженої у місті іудо-християнського релігійного утворення, під назвою «Свідки Ієгови» …
  Сусіди викинули … з другого поверху - зрозумів я, машинально перегортаючи сторінки єговістської агітаційної макулатури.. Нещодавно там самотньо мешкала літня жінка. Двоє її дорослих синів перебували за кордоном, тому сектанти підібрали до неї підхід – підселили помічницю, а з часом зробили у квартирі районний штаб: склад літератури та збіговисько своїх прихильників. Це продовжувалося досить тривалий час, жінка поступово згасала від хвороби, сектанти вже мріяли про її квартиру у самому центрі міста. Навіть майбутній господар житла, якийсь пастор Микола, люб’язно оселився в одній з кімнат , щоб власноручно допомагати «триматися у вірі духовній сестрі»… Все як кажуть, було на мазі, але…
  Раптом повернувся до дому молодший син – не склалось сімейне життя. Він рішуче випроводив пастора з власної кімнати, але до маминих забобонів віднісся з розумінням. Не став заперечувати еговістам відвідувати квартиру, дозволив помічниці жити у кімнаті разом з мамою, тим більш, що вона прибирала у квартирі, готувала їжу та бігала по магазинах.

  Але до віри єговістської він ставився цілком скептично, затятий курець – буквально викурював їх надомне зібрання. Крім цього «бесівський рок-н-рол» - музичні децибели з його кімнати, гнали дослідників Біблії геть.
  Що відбулося далі?… А у подальшому сталася справжня трагедія… Сорокарічний чоловік, син хазяйки квартири , раптово помирає у реанімації за три дні, з діагнозом відказ підшлункової залози ….Цікавім є те, що напередодні він розповідав своєї подружці про дивного незнайомця, який ввечері запропонував йому познайомитись за чоловічою трапезою - чаркою горілки. Підливаючи в келих, представився поетом «виплітав про бога та кохання –якісь напевно, голубий»
  Незабаром, після похорон, слідом за сином – пішла з життя його бідолашна мати….
  От така сумна історія.. Деякі сусіди подейкують, що ці дві смерті – справа рук свідків божих, що розраховували на спадщину своєї «духовної сестри»…
  Виходячи з похмурого підвалу на сонячне літо, я гнав з голови нав’язливі думки про навмисне вбивство заради одержання житла.
  - Віруючі в Бога, навіть у думках на таке ніколи не підуть - казав я сам до себе.
  Часом зустрічаючи на вулицях парочки нав’язливих єговістів, що пропонують літературу, дізнаюсь від них, що «Бог – є любов…. Що вони його свідки, тому вони люблять нас усіх. Що незабаром вони побудують Рай на Землі….Що треба всім ставати свідками Ієгови, тоді все буде гаразд, свідки – вибранці самого Бога Ієгови»…
  Такі протилежні думки наповнювали мою свідомість. Зосередившись, я присів на лавку нашого дворика, відкрив пачку журналів, яку виніс з підвальної пітьми на світло, і почав шукати в них правду-матку.
  Відкрив навмання п’яту сторінку «Вартової Башти» 01.07.1994р Читаю: «Людина беззаконня» - це духовенство християнського світу. Подібно до смертельного вірусу, воно заразило зібрання сповідуючих християнство демонічними ідеями….
  Відкриваю наступний у стопці – «Звільнення» с.204: «Саме християнство – могутня й підступна організація диявола, гідна найбільшого докору ніж будь яка інша влада, що існувала колись» Незабаром Бог винищить диявола і його брехливу організацію…
  «Провідне становище у Вавилоні Великому займає сьогодні Християнський світ( Варт . Баш. 01.03.2001, с.15)
  Від номеру «Вартової Башти» від 15.07.1992 стор.12 взагалі отримав шок: « Свідки Ієгови сьогодні проявляють свою ненависть до всього лицемірного релігійного беззаконня. Яким чином? Поширюючи біблійну літературу, яка відкриває, що Вавилон Великий насправді є релігійною проституткою …Якою мірою ми дійсно ненавидимо беззаконня Вавилону Великого, у такій мері ми будемо ревними».
  « Усі правителі Землі, особливо так званого «християнського світу» - духовні блудники ( Світло т.1,1990.с.325)
  «Чи існує поза паствою Свідків Ієгови будь яка альтернативна організація? Тільки організація сатани, що склалася з його політичного дикого звіра та його вавилонська світова імперія фальшивої релігії» ( Варт. Башт. 01.03.1979 ст.24).
  « Усі правителі Землі, особливо так званого «християнського світу» - духовні блудники!» ( Світло т.1 1980, с.325)
  « У наші дні політика та ії діячі у багатьох людей асоціюються з оманою, але чи відомо вам, що одними з затятих брехунів є релігійні керівники» ( Пробудитесь! 22.02.1997.с.18)
  «Релігійні керівники потурають справам занепалої плоті – позашлюбним зв’язкам, гомосексуалізму й пияцтву»( Варт. Башт. 01.07.с.5,27)
  «Парафіяни церкви й навіть її священики дозволяють собі розпутне життя, чинити перелюб, пиячити, жадувати, брехати, займатися спіритизмом і ідолопоклонством ( Варт. Башта.10.08.98,с.11)
  «… народи, що кидають виклик універсальному пануванню Ієгови необхідно знищіти, тому що стан сучасного світу порушує питання – або знищіти політично заангажовані народи, або знищення всього людства» ( Варт. Башт. верес.1971,с.12)
  «Ієгова простежить, щоб не залишилося й сліду від релігійної
  системи християнського світу, як й від усього Вавилону великого, світової держави невірної релігії» (Варт. Башт. 01.02.2000 с.13)
  Керівники світової імперії невірної релігії, що прирівнюється в Біблії до розпутної жінки, поплатяться життям за власні вигуки що вводять світ в оману» ( Варт. Башт. 01.10.1991 с.14)
  « Ми з нетерпінням чекаємо того дня, коли з ворогами Ієгови буде покінчено» ( Варт. Башт. 01.03.2001 с.18)
  Від такої подальшої просвіти «вибраних божих свідків» мій витривалий терпець обірвався, мене почало по справжньому мутити….
  «Все!» Підвівшись, рішуче загреб журнали до купи і відніс макулатуру у смітник. Тепер я знаю, що відповідати лукавим причіпалам, коли вони будуть робити спробу повідати про їхню до мене « божу любов» Свідки Ієгови небезпечні екстремісти, які ненавидять християн і прагнуть їхнього знищення!
  http://religioterno.ucoz.ua/publ/na_varti_mrakobissja_i_nenavisti/1-1-0-100
  ВОЛОДИМИР МОВЧУН ТЕРНОПІЛЬ 2012

   Cьогодні: Пн Лист 12, 2018 10:29 am