Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

  Держслужбовець ОДА – права без меж, чи перевищення своїх повноважень?

  Частка
  avatar
  Януш
  Гість
  Гість

  К-ть повідомлень : 1
  Репутація : 0
  Реєстрація : 26.06.2012

  Держслужбовець ОДА – права без меж, чи перевищення своїх повноважень?

  Створювати по Януш на тему Вт Черв 26, 2012 5:34 am

  В минулому виходило ряд статей стосовно внутрішньо-конфесійного конфлікту в Тернопільсько-Кременецькій єпархії УПЦ КП. Розкажу Вам більш цікаві факти щодо виникнення цієї ситуації.
  Так все почалось з того що декілька впливових священників Тернопільсько-Кременецької єпархії УПЦ КП в ході чергових непорозумінь між собою, зайняли безкомпромісну позицію і почали "гнати бочку" один на одного. Зокрема священик від Б… (вибачте, від бізнесу) Анатолій Зінкевич протягом тривалого часу намагався очорнити керуючого (вже колишнього) Тернопільсько-Кременецькою єпархією УПЦ-КП архієпископа Іова в очах патріарха УПЦ КП Філарета. Бідолашний о. Анатолій як тільки не наговорював на архієпископа Іова. Він звинувачував Іова в усіх гріхах, в першу чергу у фальсифікації зборів духовенства єпархії, на яких було виключено чотирьох священиків за порушення церковних канонів, а також , Ви тільки вдумайтесь, у виконання замовлення Москви по руйнуванню УПЦ-КП!!?? Нісенітниця!
  І всі ці старання о. А.Зінкевича пройшли би даремно, якби йому не допоміг його хороший знайомий, товариш Микола Сивирин.
  Так 08 травня 2012 року керівник одного з підрозділів Тернопільської ОДА Сивирин Микола Анатолійович нібито захворів і взяв лікарняний, а насправді спільно з о. Анатолієм Зінкевичем та ще чотирма священнослужителями УПЦ КП здійснили поїздку в м. Київ. В столиці вони мали мету провести зустріч із Патріархом УПЦ-КП Філаретом та здійснити свій хитрий задум. Так, на цій зустрічі Микола Сивирин, скориставшись нагодою, зловжив своїм службовим становищем та звернувся до першоієрарха УПЦ КП від імені Тернопільської ОДА (не маючи такого права), де підтвердив усі наклепи про керуючого Тернопільсько-Кременецької єпархії УПЦ-КП архієпископа Іова, які попередньо наговорив о. Анатолій.
  І що ми бачимо, що вже 14 травня поточного року було прийнято рішення Священного Синоду УПЦ-КП, яке призвело до усунення Іова від керівництва єпархією. І які тільки наслідки від цього могли бути, якби тільки не Боже милосердя до своєї пастви. В минулому ми вже бачили як піднімалась рука брата на брата свого і велась суспільна боротьба за храми і релігійні споруди і як велись підбурювання віруючих з бору церковних лідерів та проливалась кров віруючих Українських церков... Тільки чудом все обійшлось цього разу!
  Чи довго ще будуть окремі посадові особи Тернопільської ОДА зловживати своїми службовими становищами і надавати сприяння тим чи іншим знайомим, друзям, товаришам, а громадяни України введені в оману будуть пожинати плоди пекла?
  Микола Анатолійовичу, Вам має бути соромно за вище вказані Ваші діяння і це великий гріх – створювати передумови до дестабілізації релігійної ситуації в Тернопільському регіоні! Ви ж все-таки держслужбовець, і повинні відстоювати інтереси громадян України, а не окремих власних друзів, товаришів! Не показуйте дурного прикладу своїм колегам!
  avatar
  premium
  Своя людина
  Своя людина

  К-ть повідомлень : 201
  Репутація : 29
  Реєстрація : 11.12.2011
  Звідки : Тернопіль

  Re: Держслужбовець ОДА – права без меж, чи перевищення своїх повноважень?

  Створювати по premium на тему Сб Лип 14, 2012 11:18 am

  Як я і підозрював - без брудних грабель синьогнійної хунти банди регіонів тут не обійшлося.

   Подібні теми

   -

   Cьогодні: Пн Лист 12, 2018 10:26 am