Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

  Перемога свободівця Олексія Кайди

  Частка
  avatar
  premium
  Своя людина
  Своя людина

  К-ть повідомлень : 201
  Репутація : 29
  Реєстрація : 11.12.2011
  Звідки : Тернопіль

  Перемога свободівця Олексія Кайди

  Створювати по premium на тему Нд Лист 04, 2012 11:23 am  Брати і сестри українці!

  З 28 жовтня почався новий виток в історії української держави – ми розпочали процес повернення України в українські руки, які не здригнулись змінити все для нашого майбутнього.

  Дякую всім, хто відгукнувся на наш заклик прийти на дільниці і обрати собі і своїм дітям «Свободу». Дякую всім і кожному громадянинові зокрема за Ваш вибір, за Вашу принципову позицію. Бо Ви не дали вкрасти свої голоси. Ви відстояли своє право вибору.

  Протягом останніх двох місяців під час зустрічей я спілкувався з тисячами тернополян. Тому знаю, що у Ваших душах та серцях ще є зневіра та відчай. Тому хочу особистим прикладом показати Вам, що народний депутат – це не лайливе слово, а людина, яка дбає про своє місто, свою громаду і державу в цілому. Ваша довіра – це велика відповідальність для мене! Дякую за підтримку – перш за все не мене, а національної ідеї, час якої настав!

  Тернополяни завжди показують приклад справжнього патріотизму для всієї України! У 2009 році ми казали «Українські перемоги почнуться з Тернопілля!». І ми їх розпочали!

  Слава Україні! Героям слава!


  Олексій Кайда,


  голова обласної організації ВО «Свобода»

   Cьогодні: Пн Лист 12, 2018 10:26 am