Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

  ПАСТОР ПЕКЕЛЬНОГО СОНЦЯ

  Частка
  avatar
  rodomir
  Гість
  Гість

  К-ть повідомлень : 8
  Репутація : 0
  Реєстрація : 28.01.2012
  Звідки : Тернопіль

  ПАСТОР ПЕКЕЛЬНОГО СОНЦЯ

  Створювати по rodomir на тему Пт Бер 01, 2013 6:21 am

  Сучасне українське суспільство, кожний її громадянин, має законне право на вибір власного релігійного світогляду. Для цього у нашій Державі створені всі належні умови для задоволення духовних потреб.
  Між тим стрімке поширення різноманітного сектантства, яке втягує людей в тенети духовного рабства, відриває від суспільної діяльності, знищує родинні стосунки, зомбує та позбавляє людяності, викликає все більш зростаючу стурбованість.
  Особливо небезпечне явище - зростання релігійного сектантства з кримінальним світом, який побачив в цьому можливість поширення організованої злочинної діяльності.
  Однією з найнебезпечнішої «духовної фабрики рабів» є псевдонеорелігійна структура харизматичного типу під вражаючою назвою «Вселенська Християнська Апостольська Свята Небесна Церква Сонця».
  Її народження пов’язують із російським кримінальним рецидивістом Георгієм Кухарських, який заснував власну віру у перерві між відсидкою за гратами. За колючим дротом Георгій ретельно готувався стати «пастором», проходячи практику у російському тоталітарному культі – секті «Богородичний центр», яка взяла старанного зека на поруки.

  Звільнившись від чергового відбуття покарання Георгій змільнив своє прізвисько на більш звучне – Боголюбов. « Пастор Боголюбов й його Сонячна церква»…
  Треба відмітити, що на релігійну свідомість, віровчення новонародженого «сонячного пастора» вплинула також скандальна тоталітарна секта «Біле братство». Треба відмітити, що за своєю ідеологією та релігійними засадами ВХАСНЦС ідентична вищевказаної тоталітарної секті.
  Не менш цікавим є те, що базовий центр ВХАСНЦС знаходиться на території США, який є куратором всіх фінансових та майнових рухів секти в Україні.
  Наприклад, дорослим та неповнолітнім членам організації заздалегідь визначається подружня пара, чоловікам дозволяється мати декілька дружин. У випадку виникнення ревнощів серед них практикуються невпорядковані статеві стосунки. Сексуальні стосунки є додатковим, дозволеним засобом «спілкування» між членами секти ( включно неповнолітніх) із духовними наставниками. Ігноруються, перекручуються всі дохристиянські канони, норми поведінки віруючих. Дозволено куріння, вживання алкоголю та наркотиків… Народжені в секті діти визначаються по матері, бо хто є батьком – невідомо, але всі носять одне й те саме ім'я по батькові – Георгійович ( від імені духовного лідера). Теж саме стосовно прізвищ – більшість адептів змінили їх на «Богуславський, Боголюбовський та т.п.»
  Використовуючи кримінально-сектанський досвід, на членів секти здійснюється жорсткий психологічний вплив, людина втрачає самостійно мислити, деградує, становиться покірним рабом, беззаперечно виконуючи команди духовних лідерів.
  З метою прикриття своєї злочинної сектантської діяльності ВХАСНЦС діє в Україні з 1995 року, під виглядом Міжнародного християнського благодійного фонду «Сонячний світ» президентом якого є Боголюбська Ірина Георгіївна. Згідно статуту, фонд веде спрямовану роботу з надання матеріальної, психологічної та духовної допомоги багатодітним сім’ям, хворим дітям, інвалідам, підтримує будинки сиротинці та дитячі інтернати
  Головний напрямок – благодійної роботи – діти сироти, діти інваліди. Відповідні волонтери цього тоталітарного монстра, згідно офіційної програми « Нашим дітям тепло та затишок» нав’язують дітям та їх оточуючим людям негативні, сатанинські догмати псевдонеорелігійної структури ВХАСНЦС.
  За кожним регіоном країни закріплено відповідного представника.
  Так у Тернопільської області її представниками є подружжя Гуцалів – Марія Йосипівна та Микола Володимирович, мешканці Тернополя, які проводять активну роботу з пошуку потенційних однодумців. В тому числі й з осіб з кримінальним сучасним та минулим. Вони становлять авангард - відповідний актив. Мета – офіційна реєстрація осередку. Представники ВХАСНЦС в вищевказаних особах, основними об’єктами обрали Тернопільський обласний комунальний дитячий дім для дітей шкільного віку, притулок для неповнолітніх, обласний дитячий будинок «Сиротинець»
  Розуміючі, що за такого роду благодійною діяльністю, використання дитячої біди та недолі, збагачення на дитячих сльозах, відмивання та виманювання грошей, стоїть кримінальний світ, коли цинічно поширюється негативний вплив на суспільство, треба рішуче присікати такого роду злочинність, що підточує духовність та мораль нашого суспільства.
  Дуже важливо відмітити, що регіональне духовенство християнських Церков негативно сприймають такого роду небезпечні тоталітарні утворення, які провокують їхню діяльність несуть в суспільство недовіру до християнської віри, доброчинності, та моралі. Тернопільська спільнота готова надати непроханим пройдисвітам відповідну відсіч. Віра наша Свята та Непорушна. «Пекельні ворота її не подолають».

  http://antisekta.ucoz.com/publ/pastor_pekelnogo_soncja/1-1-0-2

   Cьогодні: Пн Лист 12, 2018 10:49 am