Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

  Штучні водойми та ставки

  Частка
  avatar
  rm_design
  Гість
  Гість

  К-ть повідомлень : 2
  Репутація : 0
  Реєстрація : 25.07.2013
  Звідки : м. Чернівці

  Штучні водойми та ставки

  Створювати по rm_design на тему Нд Серп 18, 2013 11:03 pm

  Чим більше людський розум прагне до перспективних технологій і наукових відкриттів і перемог - тим більше душа тянеться до живого - до природи.
  Зараз йде мова про Ваші присадибні ділянки, садиби, котеджі замістом адже зовсім неважливо - який метраж і як розміщена Ваша присадибна ділянка - з кожної ділянки, якщо зробити на професійному рівні - можна облаштувати райський куточок саме для Вас і ваших рідних.
  Декоративні водойми та ставки пожвавлять будь-яку ландшафтну композицію і зроблять її наближеною до природніх умов. Штучний ставок, водоспад або декоративне озеро стане загальним улюбленим всім місцем для відпочинку від буденних проблем.
  Професіонали нашої дизайн-студії допоможуть вам у підборі найбільш відповідного місця для майбутньої аква композиції, проведуть всі потрібні виміри, спроектують та розроблять ЗД візуалізацію майбутнього об'єкта.
  Ви будете мати можливість ще до самого початку будівельних робіт побачити і оцінити фото і модель майбутньої водойми і якщо є необхідність викласти свої доповнення або корективи як з технічного боку, так і з художніх сторін водойми.
  Сама назва - декоративні водойми включає в собі як прості, так і досить складні в проектуванні ландшафтні аква композиції: струмок, озеро, декоративні ставки, водоспади, каскади, підводні і надводні скелі, гроти і т.д.
  Також, зараз дуже популярні невеликі за формами аква композиції із застосуванням нестандартних елементів декору, оригінальних оздоблювальних матеріалів. Вони формують стильовий напрям вироби та відповідність водойми, озера до того чи іншого стильовому напрямку.
  Саме такі водойми привнесуть елемент несподіванки і сюрпризу в Вашу присадибну ділянку, перетворюючи загальний вигляд і дизайнерське рішення ще привабливішим і стильним.
  Будь-то декоративний ставок з каскадами, струмок або озеро, вони вимагають при їх спорудженні професійних навичок і знань.
  Допущені на початку технічні помилки в кінцевому результаті можуть перетворити Вашу декоративну водойму в звичайне заросле болото.
  Тому краще вдатися до послуг фахівців.
  Наші фахівці професійно, без затримок і помилок створять для Вас будь-яку аква композицію, вона буде радувати Вас ще багато часу. Варіантів зробити красивим ділянку за допомогою декоративних водойм безліч - і тільки за Вами остаточний вибір, а ми завжди будемо раді співпраці з Вами.

  Інші наші роботи можна переглянути тут: Дизайн студія Романа Москаленка

   Cьогодні: Ср Груд 12, 2018 12:12 am