Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

  Будинок сиротинців... ?

  Частка
  avatar
  Юзьо
  Гість
  Гість

  К-ть повідомлень : 1
  Репутація : 0
  Реєстрація : 17.10.2013

  Будинок сиротинців... ?

  Створювати по Юзьо на тему Чт Жовт 17, 2013 5:01 am

  Народ! Тут у нас по Львівській області ходять жінки і збирають гроші на будову будинку сиротинців десь біля Тернополя... Представляються "Скринькою Милосердя". Шляхом нескладного пошуку в інеті було виявлено, що ТМБФ "Скринька милосердя"(Мриглод С.П., рахунок в банку приватний, починається на 2600...) якимось чином зв'язана з "Святою Католицькою Церквою Непорочного Серця Марії" - свого роду релігійною сектою... Хтось може щось прояснити - можна вірити цим людям? Чи це черговий лохотрон?
  avatar
  B.O.M.
  Новачок
  Новачок

  К-ть повідомлень : 90
  Репутація : 18
  Реєстрація : 20.12.2011
  Вік : 23
  Звідки : Тернопіль

  Re: Будинок сиротинців... ?

  Створювати по B.O.M. на тему Нд Жовт 27, 2013 8:38 am

  Юзьо пише:Народ! Тут у нас по Львівській області ходять жінки і збирають гроші на будову будинку сиротинців десь біля Тернополя... Представляються "Скринькою Милосердя". Шляхом нескладного пошуку в інеті було виявлено, що ТМБФ "Скринька милосердя"(Мриглод С.П., рахунок в банку приватний, починається на 2600...) якимось чином зв'язана з "Святою Католицькою Церквою Непорочного Серця Марії" - свого роду релігійною сектою... Хтось може щось прояснити - можна вірити цим людям? Чи це черговий лохотрон?
  Десь ходили окремі слухи, що саме це таки лохотрон. Від "Віфлеєму" наприклад нічого ніхто не збирає, не знаю ще скільки є таких будинікв для сиріт.


   Cьогодні: Пн Лист 12, 2018 10:26 am