Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

  Влада Казахстану почала війну проти власного народу

  Частка
  avatar
  premium
  Своя людина
  Своя людина

  К-ть повідомлень : 201
  Репутація : 29
  Реєстрація : 11.12.2011
  Звідки : Тернопіль

  Влада Казахстану почала війну проти власного народу

  Створювати по premium на тему Пн Груд 19, 2011 2:51 am

  16 грудня, понад 3000 осіб зібралися на мирний мітинг на головній площі міста в центрі Жанаозеня. Передбачалося, що страйкуючі нафтовики і звичайні громадяни висловлять свій мирний протест владі Казахстану.

  У розпал мітингу, у натовп цілеспрямовано врізався поліцейський УАЗик, у результаті чого урвався терпець протестувальників. Розлючений народ перевернув поліцейську машину і спалив. Також був спалений поліцейський автобус і юрта, встановлена на площі «на честь свята».

  Поліцейські на даний момент розбіглися, до міста і площі стягуються внутрішні війська, можливі криваві придушення страйкуючих. Місцеві жителі заявляють, що якщо проти нафтовиків буде застосована сила, то все місто готове вийти на вулиці. До місця протесту продовжують прибувати нові люди.

  За інформацією, що надійшла, внутрішні війська стягнуті в Жанаозень відкрили вогонь по нафтовикам. На даний момент постраждало 7-8 чоловік (за не підтвердженою інформацією вбито). Йде дим від будівель акімату (ред.-регіональний орган виконавчої влади), управління ОзеньМунайГаз та готелю Аруана.
  З багатьма робітниками нафтовиками перервався зв’язок, швидше за все заглушуються телефони.

  За даними робочих родовища «Каражанбас», в результаті відкритого вогню поліцейськими, в Жанаозені вбито більше 20 осіб. Нафтовики просять надати посильну допомогу. В Алмати до центру стягнуті також війська і поліцейські.

  У Жанаозені горять адміністративні будівлі, місто в блокаді. Місто відключили від інтернету, великі перебої зі стільниковим зв’язком.

  “Ми задихаємося, нас намагаються витіснити з площі, на наших хлопців напали поліцейські, їх так багато, напевно, з усього Казахстану стягнули”, – постійно кашляючи, сказала по телефону Айман Унгарбаева, учасниця страйкового руху. В результаті сильного кашлю і задухи вона не змогла говорити далі.

  Інша учасниця цього зіткнення Роза повідомила, що першу атаку страйкуючі витримали.

  “Зараз незрозуміло, на чиєму боці перевага, то вони нас, то ми їх. Але вже стягуються спецпідрозділи, і ще ця музика кричить на всю міць. Площа повністю оточують, нас оточили. Не дзвоніть більше, почалося!”

  Влада Казахстану відкрила вогонь бойовою зброєю по нафтовиках. У Жанаозені горять адміністративні будівлі, місто у блокаді і відключений від інтернету.

  За даними блогерів, на даний момент в Жанаозені більше 70 убитих і 700-800 поранених. Лікарні не справляються з пораненими , що поступають.

  Крім того, в Алмати до центру стягнуто також війська і поліцейські.

  Останнім повідомленням від нафтовиків був крик Айман Унгарбаевої: «У нас почалася війна, повідомте всім!»

   Cьогодні: Пн Лист 12, 2018 10:25 am