Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

  Друзям презера можна все, за вбивство - умовне покарання

  Частка
  avatar
  premium
  Своя людина
  Своя людина

  К-ть повідомлень : 201
  Репутація : 29
  Реєстрація : 11.12.2011
  Звідки : Тернопіль

  Друзям презера можна все, за вбивство - умовне покарання

  Створювати по premium на тему Ср Лют 01, 2012 3:29 am

  Син депутата-"регіонала" Володимира Демішкана Сергій, якого обвинувачували в організації викрадення та жорстокого вбивства, отримав умовне покарання.

  Про це повідомили в програмі ТВІ "Знак оклику".

  Засуджений Демішкан свою вину визнав повністю і показав, де знаходиться труп, проте покарання отримав умовно.

  Співучасники вбивства - Сергій Левченко та Олександр Кудрін, - отримали 5 та 7 років реального позбавлення волі відповідно.

  Суддя Баришівського райсуду Київської області Володимир Яременко постановив вирок у справі Демішкана прямо напередодні нового 2012 року.

  "Судовий розгляд було проведено при такій умові, що про це не знали потерпілі і, відповідно, щоб не мали права його оскаржити", - заявив Андрій Мамалига, представник родини загиблого Василя Кривозуба в суді.

  "Це є вирок не Демішкану, це є вирок судовій системі. Він увійде в анали суддівського свавілля і прокурорства", - додав Мамалига.

  Водночас, в коментарі журналістам, суддя Яременко заявив, що у справі "не було умислу на умисне вбивство. Вони хотіли його привезти до нотаріуса. Можливо, там в діях було необережне вбивство".

  Як відомо, злочин був вчинений ще в листопаді 2007 року. Тоді в Києві був викрадений 62-літній Василь Кривозуб, директор авіакомпанії "Крунк", ветеран афганської війни.

  Як пізніше з'ясувалося, Кривозуба взяв у полон його партнер по бізнесу – син народного депутата-регіонала Сергій Демішкан зі своїм кумом Сергієм Левченком і спільним знайомим Олександром Курдіним.

  Компанія Кривозуба "Крунк" мала в розпорядженні декілька літаків АН-26. Демішкан їх брав в оренду і передава у суборенду іншим особам.

  Пізніше Кривозуб вирішив розірвати договір у звязку з неоплатою.

  Це версією слідства це і стало причиною вбивства.

  http://www.pravda.com.ua/news/2012/01/31/6943882/

   Cьогодні: Пн Лист 12, 2018 10:28 am