Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

  АНГЛІЙСКА - СИР У «БРАТЕРСЬКІЙ» ДУШЕЛОВЦІ?

  Частка
  avatar
  rodomir
  Гість
  Гість

  К-ть повідомлень : 8
  Репутація : 0
  Реєстрація : 28.01.2012
  Звідки : Тернопіль

  АНГЛІЙСКА - СИР У «БРАТЕРСЬКІЙ» ДУШЕЛОВЦІ?

  Створювати по rodomir на тему Нд Лют 26, 2012 9:27 pm


  На жвавому перетині Східного масиву, у гуртожитку, що поряд з зупинкою «Є.Коновальця», у просторій кімнаті колишнього червоного кутка, щосуботи гуртується купка місцевої молоді. Зблякла вивіска на центральному вході будинку свідчить, що тут розташований християнський клуб «Б.У.М» Церкви «Філадельфія».
  Інша таблиця в фойє свідчить, що кожну неділю тут відбуваються заняття дитячої християнської школи, проводиться безкоштовне навчання англійській мові.
  Церква « Філадельфія»? Спробуємо більш дізнатися про неї.
  Перша несподіванка – така релігійна громада не зареєстрована у місцевих органах влади. Відсутність реєстрації означає, що в планах цього релігійного зібрання присутні наміри впроваджувати позазаконну діяльність, бажання заховатися у тінь від співпраці та контролю відповідними державними установами. Із цього випливає, що орендуюча приміщення в гуртожитку Церква «Філадельфія» є порушником діючого законодавства.
  Адже відомо - хто порушує світські закони, той порушник Божих заповідей.
  Недільну християнську школу відвідують, в основному, діти з малозабезпечених родин та членів релігійного зібрання, яким в нав’язливій формі пропонується безкоштовна дитяча релігійна література міжнародної організації «Товариство Євангелізації дітей Європи», за ультимативною умовою подальшої участі в організації.
  Друга несподіванка – в орендованому приміщенні свавільно проводять систематичну навчально-проповідницьку роботу заїжджі місіонери неорелігійної євангельської організації «Церква Філадельфія», з закордонним центром у США.
  Під виглядом навчання англійської та тлумачення біблійних істин, засобами розробленими професійними психологами, відбувається вербування дітей у члени зібрання, засобами втручання у їхню психіку, впливу на свідомість.
  «Троянським конем» вторгнення, створення потрібного психотипу у дитини є тлумачення Божого слова, за яким приховується корпоративні інтереси.
  Насторожує те, що безконтрольний доступ до роботи з дітьми з боку постійно прибуваючих закордонних місіонерів може нести в собі деструктивний, розбещуючий характер. Так з матеріалів ЗМІ відомі скандальні випадки, коли члени цієї організації проповідували доброзичливе відношення до сексуальних збочень – гомосексуалізму та лесбіянству, лобіювали та освячували одностатеві шлюби, викриті у педофілії та оральних секс домаганнях.
  Коли невідомі люди, прибульці з закордону збирають молодь у гурт, вивозять їх у табори відпочинку, організовують туристичні мандрування, користуючись повною довірою під «божою охороною», то виникає питання, наскільки цей «сир» безкоштовний? Чи дійсно все це походить від щирого серця добродія «філаделійця», що означає «братерська допомога»?
  Є про що добре поміркувати….
  Крім всього цього, треба відмітити негативне ставлення до підозрілого зібрання, віруючих інших християнських церков, що знаходяться поруч.
  Церковна громада УПЦ, наприклад, занепокоєна активністю, за їх словами «сектантів, які розбещують нашу молодь, відводять від каноноів справжнього християнства, нав’язувають чужу нашому народові масову культуру».
  http://religioterno.ucoz.ua/publ/anglijska_sir_u_braterskij_misholovci/1-1-0-85 ВОЛОДИМИР МОВЧУН
  avatar
  IntGenius
  Новачок
  Новачок

  К-ть повідомлень : 50
  Репутація : 20
  Реєстрація : 22.12.2011
  Вік : 33

  Re: АНГЛІЙСКА - СИР У «БРАТЕРСЬКІЙ» ДУШЕЛОВЦІ?

  Створювати по IntGenius на тему Чт Бер 01, 2012 3:20 am

  Якщо організація існує, то значить є люди яким це потрібно, якщо закрити цю, то "віруючі" знайдуть собі аналогічну заміну. УПЦ занепокоїна в першу чергу тим, що потенційні клієнти віддають перевагу конкурентам)))
  avatar
  Natka
  Адмін

  К-ть повідомлень : 217
  Репутація : 51
  Реєстрація : 11.12.2011
  Вік : 31
  Звідки : Тернопіль - Бобринець

  Re: АНГЛІЙСКА - СИР У «БРАТЕРСЬКІЙ» ДУШЕЛОВЦІ?

  Створювати по Natka на тему Чт Бер 01, 2012 11:51 pm

  Ті сектанти, як якийсь вірус...так швидко поширюються!!!


  _________________
  Щастя є.... Воно так голосно регоче і агукає 257

  Спонсируемый контент

  Re: АНГЛІЙСКА - СИР У «БРАТЕРСЬКІЙ» ДУШЕЛОВЦІ?

  Створювати по Спонсируемый контент


   Cьогодні: Пн Лист 12, 2018 10:27 am