Тернопіль - форум нашого міста

Приємного спілкування!

Наша реклама

Анекдоти з України

Друзі та статистика

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів каталог сайтів

  ЄВАНГЕЛІЗАЦІЯ ВІД БРАНХАМА.ЧОРКІВСЬКА ПРОБЛЕМА

  Частка
  avatar
  rodomir
  Гість
  Гість

  К-ть повідомлень : 8
  Репутація : 0
  Реєстрація : 28.01.2012
  Звідки : Тернопіль

  ЄВАНГЕЛІЗАЦІЯ ВІД БРАНХАМА.ЧОРКІВСЬКА ПРОБЛЕМА

  Створювати по rodomir на тему Пт Квіт 27, 2012 1:36 am  Я ніколи не проповідував заради того, аби люди ставали моїми послідовниками, приєднувалися до моєї церкви, створювали якусь спілку чи організацію» Уїльям Маріо Бранхам

  Дослідники попереджують –релігійне Тернопілля переживає чергову хвилю поширення сектантства, яке все більш набуває загрозливих ознак тоталітарності.
  **********
  Від початку 90-х років, різноманітні секти набрали значний ваговий статус, пустили міцні коріння: відпрацьовані засоби залучення нових адептів, відрегульовані механізми отримання фінансового прибутку, налагоджено зв’язки з іншими організаціями власної конфесії, підключені до проповідницької «каруселі» закордонних місіонерів. Численні секти вже наступають на п’яти традиційним церквам, претендують на організацію своєї діяльності в дитячих та учбових закладах, лікарнях, організаціях соціальної допомоги.
  Але, поряд з ними, мов стрімка снігова лавина, множаться різнобічні напівконспіративні зібрання, які організовують зальотні місіонери. Деякі з них маскуються – реєструються під різні благодійні фонди, культурні заклади. Однак, більшість з них взагалі ігнорує державну реєстрацію.
  На запитання – чому - для чого - хто? – відповідь проста – « Хочеш бути багатим – створи церкву, будеш стригти власних овець». Невипадково – кожен лідер «продвинутой» секти – досвідчений бізнесмен, що добре розуміється у дзюрках законодавства, що надає можливість шахраю наживатися на «людському капіталі», робити гроші на ловлі душ.
  У погоні за прибутком такого типу бізнесмени, дуже ризикують самі зловитися у тенети деяких закордонних місіонерів, що під виглядом євангелізації проводять роботу щодо підбору та підготовці кадрів для терористичних організацій.
  Як кажуть в каламутній воді - завжди краще рибу лапати…
  Прикладом такого новоявленого підприємства є релігійне зібрання у місті Чорткові, яке іменує себе Церква Господа Ісуса Христа під орудою «брата» Костянтина Тимощенко.
  Місцеві жителі, парафіяни різних конфесій з підозрою ставляться до купки приїжджих молодиків зі сходу України – Кривого Рогу, Донецька, Києва та інш.. Називають їх –коротко чужинці….
  Така насторожена недовіра городян до цих активних проповідників, викликана дивним віровченням, яке вони пропонують широкому загалу.
  «Вони поклоняються якомусь Брехману... Кажуть про Господа Ісуса, а здається, що вони бісам служать – замасковані сатаніти» - розповідають сусіди будови, де відбувається їхнє збіговисько.
  -А чому ви вважаєте, що вони сатаніти? –перепитує зацікавлений перехожий - Бо вони кажуть на Святу Трійцю що це сатана, це так їхній пророк вчить»…
  Давайте разом спробуємо довідатися, хто ж такий цей «Брехман»?
  Всезнайка Інтернет розповідає - це померлий американський релігійний діяч середини минулого століття Уільям Маріон Бренем або Бранхам, якого послідовники називають Пророком останніх днів.
  В протестантському русі відомий як цілитель-псевдопророк, створив власне віровчення, базові моменти якого спотворюють християнські догми.
  Уільям Бранхам обожнював себе з «ангелом» про якого говорить Одкровення 3:14, 10:7, пророком Лаодійської епохи останніх часів. Його послання буцімто повинно довести до ладу всю Церкву. Після цього відбудеться повернення Ісуса Христа.
  Йому ж належать доктрина про походження біблійного Каїна від сексуального зв’язку Єви з сатаною. Вчення про допущення багатоженства. Бранхам об’являє протестантизм Блудницею, усіх католиків – Звіром.
  Бранхам стверджував, що вчення про Святу Трійцю походить від сатани : « Віра в Трійцю – від диявола! Я заявляю – так говорить Господь!»
  Бранхам був впевнений, що людина, хрещена за допомогою «невірної формули», неминуче піде у пекло. Тому заради власного спасіння вона повинна христитися в нього заново
  Крім того, як «пророк Лаодокії» від зробив декілька гучних передбачень, які не відбулися.
  Наприклад, руйнація США у 1977році…
  Починаючи з 1956 року від посилався на Сім видінь відносно майбутнього, що відбудуться перед Другим пришестям Христа.
  «Не осуджуй грішника…- вчить Бранхам своїх послідовників – змилуйся на ним. Хай він собі йде й курить свою люльку, нехай він п’є свою горілку, грає в карти. Це його задоволення. Не вини його. Він приходить до дому змучений, від прагне якось задоволення… А що стосується тебе – живи таким благочестивим життям, щоб ти зміг довести йому, що Євангелія в тисячу разів багатше за всіх розваг. А якщо він в такому стані помре, то спрямує у пекло разом зі своєю горілкою. Це диявольська отрута… Бог йому суддя…»
  Крім того, Бранхам проповідував також й інші сумнівні вчення: заперечував вічність пекла, наголошував що сатана разом зі всіма грішниками буде знищений, коридори Великої Піраміди та дванадцять знаків Зодіаку – Боже провидіння.
  Він стверджував, що острижені жіночі волосся можуть служити поводом для розлучення. Що не з’явившись на світ діти не є живі люди до моменту першого вдиху.
  Він стверджував, що Ісус під час Свого земного життя був лише Сином людським, а не Сином Божим, та багато іншого…
  Таким чином, більшість теологів різних конфесій, на основі ретельного дослідження його діяльності, зробили висновок, що Уільям Меріон Бренем проповідував лжевчення, є втіленням лжепророків, засновник антихристиянської течії у протестантизмі, пов'язаний з підготовкою встановлення влади майбутнього антихриста.
  А якщо хтось має намір оправдувати служіння Бранхама, тим, що йому постійно з’являлися ангели – попереджують дослідники – а на світлинах над його головою бачили «Це» у вигляді згустку світла, повинні дослухатися апостола Павла: «..І тне дивно бо сам сатана прикидається анголом світла. Отож, не велика ця річ, якщо й слуги його прикидаються слугами правди, але буде їхній кінець згідно з вчинками їхніми » (2 Кор. 11:14 -15)
  Вперше у Тернополі Костянтин Тимощенко разом з братами по вірі, названими Церквою Господа Ісуса Христа з’явився у жовтні минулого 2011 року. Мета – організація повального хрещення, «євангелізації останніх днів» серед його мешканців.
  Місто рясніло від барвистих плакатів, які запрошували на зустрічі у обласну філармонію. Але, всупереч тривалої агітації відвідувачів було обмаль. На другій день, наприклад, у залі розрахованому на 400 глядачів, зібралось до 30 зацікавлених, включно, представників конфесії.
  З емоційних проповідей Тимощенко, пастора Володимира з Молдови, здивовані глядачі, в основному християни протестантських конфесій дізналися, що Хрещення в ім’я Отця, Сина та Святого Духа не є вірним, всім, хто прагне отримати спасіння треба перехреститися у «справжніх» християн.
  А потім очманілі от єресі в дусі «Аля - Бранхам», яка лунала з артистичної сцени почали по-тихому залишати зручні філармонічні крісла.
  « Я прийшов на зустріч тому, - говорить свідок-відвідувач заходу, тернополянин Влад, - що побачив афіші по всьому місту, тому, що прочитав обіцянки проповіді Євангелія, проповіді в ім’я Ісуса Христа, спільних молитвах за хворих. Але, на мою думку, зміст відрізнявся від обгортки. За фактом, городяни проігнорували такого роду зустріч. Мені важко зрозуміти причину, але гості, браття по вірі дуже розчарували» .
  Святе письмо нас попереджує: «Благаю вас браття, остерігайтеся чинить розділення і спокусу …уникайте їх, бо таки люди служать не Господу нашому Ісусу Христу, але власному череву… ласками і красномовством спокушують серця доброзичливих»….
  Отож, повне фіаско! Провал прем’єри – як кажуть у театралів.
  Спроба проповіді «нового хрещення, зняття печатки Звіра» була невдалою»
  Мешканці міста у більшості своєї - духовно освічена громада, тому свій вибір вони залишили незмінним.
  Костянтин Тимощенко і його подвижники у вірі, повернулися до Чорткова, де продовжують розгойдувати місцеві релігійні кола, що спричиняє потенційну міжконфесійну напруженість та розбрат, навмисне нехтуючи духовні й державні закони. Цікаво, чи надовго?

  Володимир Мовчун
  avatar
  IntGenius
  Новачок
  Новачок

  К-ть повідомлень : 50
  Репутація : 20
  Реєстрація : 22.12.2011
  Вік : 33

  Re: ЄВАНГЕЛІЗАЦІЯ ВІД БРАНХАМА.ЧОРКІВСЬКА ПРОБЛЕМА

  Створювати по IntGenius на тему Пт Квіт 27, 2012 1:41 am

  А яка посуті різниця між ними та УПЦ, чи іншими конфесіями...всюди ж "овець стрижуть"))

   Cьогодні: Пн Лист 12, 2018 10:24 am